У Львові автомобіль збив дівчину на самокаті
Фото показали у мережі
“21.06.2026 о 19:20
На перехресті Вітовського-Сахарова у Львові авто збило дівчину на самокаті.
Поліцію і швидку викликано”, – йдеться у повідомленні.
“Бо перехід треба переходити”, – пишуть у коментарях.
