• 22.06.2026 13:50

У Львові автомобіль збив дівчину на самокаті 

У Львові автомобіль збив дівчину на самокаті

Фото показали у мережі

“21.06.2026 о 19:20

На перехресті Вітовського-Сахарова у Львові авто збило дівчину на самокаті.

Поліцію і швидку викликано”, – йдеться у повідомленні.

“Бо перехід треба переходити”, – пишуть у коментарях.