У Франківському районі завершили ремонтні роботи на вул. Героїв УПА (ділянка від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського)
Про це повідомила Франківська районна адміністрація.
Тут влаштували нове асфальтобетонне покриття, замінили бордюри, а також відремонтували і підняли люки та дощоприймачі до рівня проїзної частини
Площа виконаних робіт становить 3400 м²

Наразі проїзд для автомобілів на цій ділянці вже відкритий, водночас громадський транспорт тут поки не курсуватиме
Наступна черга ремонту від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького буде проводитись з 29 червня, про що додатково повідомлять.
На фото, які опублікувала районна адміністрація, видно, що на відремонтованій дорозі уже просіли люки на свіжому асфальті