• 22.06.2026 05:21

У Львові водію маршрутки стало зле за кермом (ФОТО)

Screenshot

У Львові водію маршрутки стало зле просто під час роботи.

Про це пише депутат ЛМР Ігор Зінкевич

Інцидент стався на Сихові поблизу кінотеатру Довженка.

На місце оперативно прибули медики. Наразі вони надають чоловікові допомогу та борються за його життя.

Інформація сталась 21 червня о 13:30