З російського полону додому повертається захисник зі Самбірщини Леонід Калініч.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Леонід родом зі села Терло Хирівської територіальної громади.
З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов’язково настане.
«Леоніде, дякую вам за все, що ви зробили для нашої держави. Здоровʼя!», – очільник Львівщини.