• 23.06.2026 08:24

У Львові водій Tesla після ДТП на Любінській втік з місця події

У Львові водій Tesla після ДТП на Любінській втік з місця події

Про це пише патрульна поліція Львівської області

“Водій, який вчинив ДТП і втік, отримав від патрульних адмінпротоколи

Нещодавно на вулиці Любінській відбулася ДТП за участю трьох транспортних засобів.

Водій автомобіля Tesla не гальмуючи протаранив два автомобілі, які вже деякий час стояли та чекали зеленого сигналу світлофора. Після цього водій і пасажири залишивши автівку, пішли геть з місця пригоди.

Патрульні оформили усі матеріали розшукової ДТП та передали їх у відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП. Автомобіль втікача евакуювали на спецмайданчик.

Поліцейські згаданого відділу встановили особу водія. Виявилося, що 48-річний керманич вже позбавлений прав на 5 років за нетверезу їзду.

На нього склали три протоколи за скоєну ДТП, за втечу з місця ДТП та повторне керування транспортним засобом будучи позбавленим такого права.

Відео з камер Центру безпеки міста”, – йдеться у повідомленні.