• 29.06.2026 00:10

Порошенко подякував львів’янам за гостинність

Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся не в гості, а додому.

Про це у соцмережах написав 5 президент України Петро Порошенко

“Дискусії, що тривають довше, ніж планувалося, душевні розмови за кавою, теплі обійми при зустрічі та надзвичайно щирі посмішки — це незмінна риса Львова. І саме це найбільше запам’яталося за цей день)

Тому й хочеться знову й знову повертатися до міста Лева за тим особливим настроєм, який залишається з тобою ще довго після від’їзду.

Найкращим завершенням насиченого дня стала ватра з молоддю неподалік місця, де Роман Шухевич прийняв останній бій. А вчора там поєдналися драйв та запал з українськими традиціями УПА.

Петро Порошенко і Ірина Гримак. фото Олег ДОВГАНИК, ЧЕТВЕРТА СТУДІЯ
ПЕТРО ПОРОШЕНКО на Міжнародному економічному форумі, Фото ОЛЕГ ДОВГАНИК, ЧЕТВЕРТА СТУДІЯ
ПЕТРО ПОРОШЕНКО і РОМАН МАТИС, фото ОЛЕГ ДОВГАНИК, ЧЕТВЕРТА СТУДІЯ

Львів’яни, дякую за гостинність! Ще обов’язково побачимося!”, – йдеться у повідомленні.