• 26.06.2026 22:10

Додому повернувся воїн зі Львова Остап Решітник

Серед звільнених із російського полону є львівський медик Остап Решітник, із яким рідні не мали контакту понад 1,5 року.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Ще з 2014 року Решітник служив на сході країни у пересувних госпіталях та санітарно-епідеміологічних групах. Під час повномасштабної війни львівʼянин виконував свою місію у складі 555 Маріупольського госпіталю. Він був одним із медиків, які потрапили в полон рашистів на комбінаті Ілліча.

3 квітня 2022 року рідним передали повідомлення від Остапа: “Живий. Здоровий. Звʼязку немає”. Через декілька тижнів близькі дізналися, що він у полоні. Відтоді і до вчора жодних звісток від чоловіка не було.