Вже тиждень мешканці вул. Городоцької, 226 у Львові щодня спостерігають таку картину біля нововідкритої філії приватної клініки «Аксіома Медікал».
Про це повідомив керівник виконкому Садового Євген Бойко

“До міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків. Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою, а прибудинкова територія фактично стала місцем очікування і перебування відвідувачів клініки.
Ми зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації.
Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками.
Саме тому міський голова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням:
• забезпечити належні заходи безпеки для мешканців;
• перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства;
• переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.
Місто й надалі відстоюватиме інтереси мешканців і реагуватиме на кожне обґрунтоване звернення громади”, – йдеться у повідомленні.